Partnerzy


Małgorzata Budny

Certyfikowany Coach EMCC| Praktyk Biznesu| Trener

Jestem certyfikowanym Trenerem II stopnia Racjonalnej Terapii Zachowania, psychologiem klinicznym. W 2007 roku ukończyłam trzyletnią Szkołę Psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Aktualnie jestem aktywną psychoterapeutką osób dorosłych w Centrum CBT w Warszawie.  

W pracy trenerskiej zajmuję się projektowaniem, przeprowadzaniem i ewaluacją szkoleń biznesowych. Prowadziłam szkolenia między innymi dla: Polkomtel S.A. (cykle szkoleniowe), Essilor Oprical Labolatory Polska Sp. z o.o. i Essilor Polonia, Provident Polska S.A., Rigips Polska - Stawiany, Simens Polska, Sanofi Pasteur, ComputerLand, Roche Diagnostics, Schering Polska, Wydawnictwo G+J, Skanska, Canexpol, Atlantic, Arctic Paper, CJ International.

W latach 2004 – 2011r. jako trener i konsultant w firmie Norman Benett i Norman Benett-Badania projektowałam i zarządzałam autorskimi projektami informatyczno-badawczymi i marketingowymi, budowaniem systemów wynagrodzeń oraz realizacją badań z zakresu szeroko pojętej psychologii społecznej, marketingu, postaw konsumenckich i opinii publicznej. Jako Project Manager koordynowałam i nadzorowałam merytorycznie przebieg cyklu badań konsumenckich dla firmy Dom Development. Zrealizowałam badania dla Grupy Ożarów CRH, Rigips Polska Stawiany oraz dla firmy Polkomtel S.A. W 2013r. uczestniczyłam jako ekspert w projektach „Fabryka Piękna” i „Twój sukces z XLS Medical” realizowanych przez Wydawnictwo G+J.  Jako jeden z ekspertów brałam udział w castingach w celu weryfikacji gotowości uczestników do udziału w programach. Opracowywałam profile psychologiczne kandydatów do programu „Fabryka Piękna”. W ramach działań w projekcie „Twój sukces z XLS Medical” prowadziłam warsztat i coachingi indywidualne dla uczestników czuwając nad ich motywacją w procesie utraty wagi.


Agata Majcher

Life & Business Coach| Coach Oddechu – Advanced Practitioner|Trener rozwoju osobistego

Jestem absolwentką ekonomii i pielęgniarstwa, certyfikowanym Coachem Oddechu Certified Diploma Master Practitioner. Posiadam ponad 200 godzin doświadczenia w indywidualnych sesjach coachingowych, 100 godzin w warsztatach autorskich oraz całe życie w konsultacjach (branding, komunikacja społeczna, budowanie zespołu, kształtowanie wizerunku, wzmacnianie kompetencji osobistych) m.in. dla Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Medycznego Studium Zawodowego w Puławach, Centrum Helen Doron w Puławach, POK „Dom Chemika”, Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Gosha & Yusta Zumba Crew, Klubu Sportowego „Azoty-Puławy”. Animator lokalnych społeczności – ponad 1000 godzin pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym (współpraca z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Puławach). Od 2010 r. w pełnej gotowości do przekazania szpiku – jestem zarejestrowana w bazie niespokrewnionych dawców komórek macierzystych DKMS Polska.

Zaangażowana inicjatorka wydarzeń społecznościowych, autorka felietonów obyczajowych, promotorka natury, świadomego oddychania, odwagi osobistej, aktywnego życia w zgodzie ze sobą.

 

Monika Matuszkiewicz

Pedagog |Politolog

Moją pasją, a zarazem kierunkiem studiów jest pedagogika wczesnoszkolna. Mam wieloletnie (od 2007 roku) doświadczenie w pracy z dziećmi oraz w budowaniu relacji z rodzicami i opiekunami dzieci. Poza pracą indywidualną, jak i grupową w środowiskach lokalnych i rodzinnych, odbyłam praktyki i staże w oświacie- w Szkole Podstawowej. 

Naukowo i w praktyce rozwijam się w zakresie neurodydaktyki, rozwoju zdolności poznawczych, kreatywnego spędzania czasu z dziećmi oraz surdopedagogiki.  Biegle posługuję się językiem migowym – obecnie przygotowuję się do zdobycia uprawnień tłumacza przysięgłego. Jestem również dyplomowanym politologiem ze specjalizacją w zakresie stosunków  międzynarodowych. Doskonale posługuję się językiem angielskim, posiadam certyfikat FCE.

Pasjonuje mnie człowiek, jego natura, mechanizmy zachowań oraz tajniki ludzkiego umysłu. Swoją wiedzę nieustannie zgłębiam poprzez liczne naukowe publikacje oraz literaturę, która często pozwala nam na nowatorskie spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość. Czasami też ułatwia dostrzec  to, o czym wszyscy często zapominamy, a co jest najważniejsze w rozwoju i życiu człowieka. Nie kto inny, ale sam Gabriel García Márquez w swoim dziele pisze tak prostą prawdę:  „Ale pomimo swojej ogromnej wiedzy i posiadania tajemnic, był na wskroś ludzki, związany z ziemią, nieobcy problemom dnia codziennego”.  To również kwintesencja mojego podejścia w pracy, zwłaszcza tej z dziećmi. Teoria to jedno, natomiast zawsze mam na uwadze indywidualne podejście do każdego, z którym mam przyjemność pracować.  Staram się pomóc najmłodszym za pomocą treningów zdolności poznawczych oraz  treningów szybkiego uczenia się.  Moja otwartość oraz przyjazne nastawienie, pozwalają mi na szybkie nawiązywanie pozytywnych relacji z dziećmi, o czym świadczą m.in. moje liczne referencje.


Klara Sztyler-Małek

Psycholog |Doradca Rodziny

Pracuję w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach łącząc wiedzę z psychologii ogólnej i klinicznej z elementami terapii Gestalt i z NLP wraz z własnymi doświadczeniami życiowymi.

Moje obszary działania to: terapia par, terapia indywidualna, terapia rodzinna; poszukiwanie i budowanie rozwiązań: biznesowych, rodzinnych, indywidualnych.

Posiadam doświadczenie w pracy z: osobami doznającymi przemocy, stosującymi przemoc, osobami doświadczającymi lęków, stanów depresyjnych, stosującymi środki uzależniające oraz stosującymi powtarzalne schematy rozładowywania emocji np. poprzez seks lub poprzez nieadekwatne wyładowywanie złości; posiada również doświadczenie w pracy z rodzinami osób dotkniętych demencją; oraz z rodzicami dzieci z wszelaką tzw. diagnozą np.: ADHD, autyzmu, nieprzystosowania społecznego, z upośledzeniami, z terminalnie chorymi, z cukrzycą, z uczuleniami, pracuje również z rodzicami dzieci adoptowanych, oraz z każdymi rodzicami dzieci, którzy chcą zwiększyć swoją efektywność w łączeniu roli zawodowej z rolą rodzica i z rolą bycia samym sobą.

Posiadam ponad piętnastoletnie doświadczenie w pracy w biznesie w zespołach wielozadaniowych, zazwyczaj jako lider lub co-lider oraz jako asystent i associate zarządów i rad nadzorczych

Ukończyłam specjalizacje: Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach, Stres w organizacji, Dopasowywanie do zespołów, Motywowanie ludzi, Jak wydobywać zasoby, Praca w zespołach, Zarządzanie kadrami, Przeciwdziałanie przemocy, Przeciwdziałanie wszelkim uzależnieniom.