Doświadczenia, pasje, cele

Ewa Janiszewska

Doradca ds. zdrowego mózgu| Psycholog| Trener Biznesu

Zawsze i wszędzie pracuję w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach łącząc wiedzę z psychologii społecznej, psychologii biznesu oraz wiedzę z zakresu budowy i funkcjonowania ludzkiego mózgu. Projektuję działania rozwojowe usprawniające procesy związane ze zdobywaniem wiedzy, radzeniem sobie z natłokiem informacji, dbaniem o zdrowy, aktywny i
synergiczny mózg. Posiadam wieloletnie doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń, warsztatów, grup roboczych i dyskusyjnych, gier kompetencyjnych, jak również w przygotowywaniu innych do pełnienia roli trenera.


Posiadam doświadczenie w pracy z:

- osobami, chcącymi zwiększać swoją efektywność poprzez poprawę pamięci i koncentracji,
- z osobami zagrożonymi chorobami demencyjnymi,
- zespołami pracowniczymi w dużych międzynarodowych korporacjach z każdego poziomu struktury zarządczej firmy,
- z osobami szukającymi „sposobu na siebie”, chcącymi poprawić jakość swojego życia oraz lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania i emocje,
- z osobami, które potrzebują wsparcia psychologicznego w związku z sytuacją, w której się obecnie znajduję,
- z osobami szukającymi rozwiązań adekwatnych do obecnej sytuacji życiowej.
Dodatkowo wykładam w Szkole Głównej Handlowej oraz w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, jak również prowadzę treningi zdolności poznawczych na Uniwersytetach Drugiego i Trzeciego Wieku.
Praktykuję jogę i zdrowy sposób komunikowania się, nie tylko pomiędzy neuronami.

Marzena Chojnacka

Business Partner| HRM | Trener Zdolności Poznawczych| Terapeuta RTZ 1 st.

Moje motto to "iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca" (Joseph Conrad).

Obecnie: doktorantka. Ukończyłam Uniwersytet Warszawski, Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji, studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz niezliczone kursy i treningi trenerskie firm tj.: Krauthammer/ HoS/Grupa TROP.

Mediuję - wpis na listę osób godnych zaufania przy Sądzie Okręgowym w Warszawie oraz Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga można zobaczyć tutaj (lp.: 113) oraz doradzam w zakresie edukacyjno-zawodowym, rozwoju ścieżki kariery, zarządzania procesami HR.

Pasjonuje mnie Racjonalna Terapia Zachowania - ukończyłam kurs RTZ 1 stopnia dostosowany do pracy w środowisku zarówno oświatowym, jak i biznesowym z pracownikami w sytuacji silnego stresu, trudnych sytuacji zawodowych i życiowych. Posiadam uprawnienia pedagogiczne, uprawnienia doradcy zawodowego i rozwoju kariery, licencję trenerską Grupy TROP na prowadzenie szkolenia z kreatywności "Żyć i pracować jak Leonardo da Vinci®". Od wielu lat fascynuje mnie mózg- czego rezultatem jest kilkuletnia już praca w zakresie treningów zdolności poznawczych.

Mam doświadczenie w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim, wdrażania procesów HR, które uzyskałam w międzynarodowej, giełdowej spółce. Specjalizuję się w obszarze: współpracy, mediacji, skutecznej komunikacji, budowania relacji, myślenia wizualnego i kreatywnego, oceny pracowniczej i zarządzania kompetencjami, mądrego przywództwa. Moim dominującym uchem są relacje - na nich bazuję i na nich się uczę. Zatem mam nadzieję, że do aktywnego usłyszenia :)

(Zdjęcie wykonała Emilia Góralska ze studia fotograficznego EG PHOTO. Polecamy: http://www.egphoto.pl)